alebialystokinfo.pl

Już niedługo dzień premiery nowego PlayStation

Już niedługo dzień premiery nowego PlayStation

21.09.2020, 09:23

Już w roku poprzednim zadeklarowano, iż w roku bieżącym japońska firma Sony ma zamiar okazać fanom swoją nową produkcję, czyli PS5. Na chwilę obecną wśród graczy w dalszym ciągu dobrze znana okazuje się poprzednia konsola i nic nie wskazuje na to, żeby zainteresowanie nią mogło zmniejszać się. Mimo tego Sony zdecydowało się na stworzenie konsoli nowej generacji, przez co fani oczekują jej niecierpliwie.

Najświeższe zastosowania technologiczne w PS5

Marka Sony kilka razy już udowadniała, iż okazuje się pionierem wśród innych firm tego typu oraz potrafi zaskoczyć swoich fanów. Konsola PlayStation4 ustanowiła bardzo wysoko poprzeczkę konkurentom - wszystko dzięki totalnie innowacyjnej jakości, której nigdy wcześniej nie zaprezentowała żadna inna firma. Graficzne efekty, niesamowicie czułe pady, gry najwyższej generacji - fani rzecz jasna docenili te wspomniane elementy i dzięki temu teraz PlayStation4 okazuje się być najlepiej sprzedającą się konsolą do gier w historii.

Oczywiście na starcie pojawiły się różne problemy - Sony miało zamiar podważyć różnego rodzaju technologie (co w rezultacie wyszło), jednakże sama premiera i wcześniejsze pokazy PlayStation4 stworzyły ambiwalentne emocje. Konsumentom, przyzwyczajonym do rewolucyjnej konsoli PS3, nie całkiem pasowały chociażby kontrolery, ponieważ na początku wyglądały na naprawdę niewygodne. I tak kontrolery przybrały zasadniczo alternatywny wygląd, aczkolwiek kłopotem został pierwszy wypust konsoli PS4. Konsola się przegrzewała, sprzęt był w stanie również sam wyłączać się.

Jednak po czasie i poprawach wdrażanych na bieżąco, się okazało, że jednak marka Sony idzie w niezłą stronę, a stworzona konsola ma miano bestsellerowej. Rzecz jasna nie byłoby to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo osób niesamowicie ciepło wspomina.

A czy PlayStation 5 okaże się takim samym osiągnięciem?

Z pewnością każdy człowiek czy też fan technologicznych świeżynek z niecierpliwością oczekuje pojawienia się nowej konsoli do gier. Firma Sony potwierdziła, że gry znane z PS4 zadziałają na nowszej konsoli (jednak nie będzie to działało na odwrót, co licznym osobom się nie spodobało). Słychać już teraz pierwsze teorie o kłopotach z preorderami - mówią, że firma Sony nie może się wyrobić z taśmą produkcyjną, choć nie wiemy, czy nie są to aby tylko obłudne pomówienia. W Sieci pojawiają się kolejne wieści również o tym, że konsola PlayStation5 może mieć rzekomo problemy z obrazem 4k. Jednak i tutaj pewne nie jest, jaka okaże się prawda. Wszystko okaże się w momencie premierowego ukazania się sprzętu, to jest 19 listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij