alebialystokinfo.pl

Zwycięstwo Chelsea Londyn na wyjeździe.

14.09.2020, 13:10

Piłkarze Chelsea świetnie rozpoczęli następny sezon zmagań w angielskiej Premier League. Dla kilku piłkarzy był to pierwszy mecz w trykocie klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów tej drużyny wyczekiwało, aby zobaczyć nowych graczy drużyny w meczu. Należy podkreślić, iż przedstawili się z niesamowicie dobrej perspektywy. To z pewnością jest to fenomenalna nowina dla Franka Lamparda. W tej chwili trener The Blues ma w swoim składzie sporo inteligentnych zawodników.

W minionych kampaniach w Premier League drużyna Chelsea nie grała na miarę oczekiwań. Sympatycy drużyny chcą lepszych wyników. Sporo kibiców piłki nożnej oczekiwało na pierwszy mecz piłkarzy ściągniętych z niemieckiej ligi piłkarskiej. Chelsea FC ma w roku ambitne cele,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea Londyn żywią nadzieję, iż ich ulubieńcy świetnie rozpoczną w nowy w sobotę sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Świetna dyspozycja Chelsea Londyn w pojedynku z Brighton

Pierwsza część starcia dostarczyła kibicom obu drużyn wiele pozytywnych doświadczeń. Zawodnicy tworzyli dużą ilość akcji podbramkowych. W pierwszej odsłonie tego pojedynku fani obu klubów widzieli jedynie jedno trafienie. Futbolówkę do bramki wstrzelił Jorginho. Sędzia zarządził karnego po przewinieniu Ryana Mathewa na nowym napastniku Chelsea. Do końca pierwszej połowy rezultat się nie zmienił. W następnej połowie przeciwnik Chelsea musiał odrabiać straty.

Fani wierzyli na większą ilość bramek oraz strzałów swoich ulubieńców. W kolejnej części pojedynku padło już dużo więcej goli. W tej sytuacji skuteczniejsza była ekipa Franka Lamparda. Początek drugiej odsłony był bardzo intensywny. Brighton dało radę doprowadzić do wyniku remisowego. Końcowy sukces Chelsea był więc zagrożony. Gracze Lamparda wiedzieli, iż kibiców Chelsea Londyn zadowoli jedynie wygrana.

Po golu dla ekipy Brighton Hove Albion zawodnicy Chelsea popędzili do tworzenia sytuacji pod polem karnym drużyny gospodarzy. Parę minut później Chelsea FC kolejny raz prowadziła w tym meczu. Udało im się zdobyć dwa trafienia. Ostateczny rezultat tego starcia to 3:1 na korzyść piłkarzy Chelsea. To z pewnością dobry start sezonu dla Chelsea Londyn.