alebialystokinfo.pl

Przedstawiona przez Rafała piosenka zbyt kiepska na finał turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Przedstawiona przez Rafała piosenka zbyt kiepska na finał turnieju Eurowizji! Markotne zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

27.05.2021, 14:12

Należy mieć tego świadomość, że nasza ojczyzna na ogół nie wprawiała w zachwyt widowni w okresie turnieju Eurowizji. Polski największym rezultatem najczęściej jest awansowanie do finałowego występu, gdzie zajmowaliśmy końcowe miejsca. Eurowizja była odwołana w roku poprzednim, ponieważ nadeszła pandemia COVID-19, która zatrzymała nie tylko Stary Kontynent, lecz także resztę świata. W tegorocznej edycji przedstawicielem naszego narodu w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który chciał podekscytować fanów dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Wielu publicystów nie było uradowanych z wyboru wysłannika Polski, jednakże w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Szkoda iż byliśmy zobligowani kolejny raz pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Rafał Brzozowski, który był reprezentantem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półmetku 65. turnieju piosenki europejskiej.

Bez wątpienia widzowie z Polski są już bardzo wynudzeni tego rodzaju obrotem spraw. Należy rozumieć to, iż "The Ride" czyli piosnka wykonywana przez Brzozowskiego była szczerze mówiąc przeciętna. W tej piosence nie było niczego ciekawego, co może wprawić w zachwyt europejską widownię. Jest to kolejna edycja turnieju piosenki europejskiej, podczas którego przedstawiciel naszego narodu nie umie zakwalifikować się do fazy finałowej. Od dwóch dekad wskazanie reprezentantów naszego kraju na turniej piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze i z całą pewnością można zrozumieć to. Musimy w takim przypadku mieć nadzieję na to, że w następnych latach nasze Państwo da radę zakwalifikować się do batalii finałowej o triumf w turnieju Eurowizji. Bardzo ważne w sytuacji takiej jak ta jest to, by nominować najlepszego artystę, który potrafić będzie zauroczyć europejską publikę. W przeciwnym wypadku ponownie nie zdołamy do starcia finałowego w turnieju europejskiej piosenki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij