alebialystokinfo.pl

Rezultat remisowy w spotkaniu zespołu polskiego z rosyjską ekipą. Całkiem niedługo się zaczną Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu!

Rezultat remisowy w spotkaniu zespołu polskiego z rosyjską ekipą. Całkiem niedługo się zaczną Starego Kontynentu mistrzostwa w futbolu!

10.06.2021, 09:08

Bez żadnych wątpliwości nożna piłka to najliczniej oglądana sportowa dyscyplina w polskim państwie. Bardzo duża ilość piłkarskich fanów oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące mistrzostwa Starego Kontynentu i to nie powinno w takim przypadku nikogo zadziwiać. Kadra Polski grać będzie tam i walczyć będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską kadrą, zespołem Słowacji oraz zespołem Szwecji. Trzeba mieć świadomość faktu, że to nie są najprostsi przeciwnicy, ale mamy duże szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy. W tym przypadku bardzo ważne będzie to, żeby pokazać się z najskuteczniejszej perspektywy. Drużyna narodowa w ubiegłym tygodniu rozgrywała towarzyski mecz z drużyną Rosji, która również pojedzie na europejskie mistrzostwa. Pierwszy raz od zeszłego roku kibice futbolu mogli pojawić się na trybunach i byli bez żadnych wątpliwości szczęśliwi. W pojedynku tym zabrakło jednak wielu podbramkowych akcji i finalnie narodowa reprezentacja na remis zagrała z drużyną z Rosji 1:1. Gola dla polskiego zespołu już w czwartej minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla rosyjskiej kadry trafił Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij