alebialystokinfo.pl

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 14:09

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o 20 odbył się wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko stało się niebywale głośno i do tej pory jest to jeden z wiodących tematów wśród różnorodnych tabloidów. Był to 1 połączony wywiad Harry'ego i Meghan po odejściu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, w oparciu zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym starciu w królewskiej rodzinie stoją chętniej po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Lecz nie można ukryć, że poparcie jest niezwykle odmienne, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Media brytyjskie podkreślają, iż jeśli tylko Harry i Meghan zechcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwołanie swoją okazję. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para królewska poruszyła też temat samobójczych myśli Meghan i tego, że książe nie widział wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili 4 ekspertów analizujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na omówienie wywiadu dwa dni przed publikacją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, zinterpretowali cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah brak profesjonalizmu a z kolei Meghan wykorzystywanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Wówczas rozmowę tą oglądało średnio bez mała 1mln odbiorców. Stacja była wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako redaktorki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Zważywszy na emocjonujące szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bezsprzecznie można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij